Co nowego?

Forum Horeca Idea Rebuilding 2022 - nagradzamy MICE

 .

Już niedługo w Hotel Management i Hotelarz

.

Wyjątkowe wydarzenie już w listopadzie

     

Inwestowanie w zespół sprzedaży MICE

   

Sprzedawcy MICE spotkają się po raz 4

Nowa rzeczywistość przeszła w nowy porządek. Rozpoczął się czas wielowymiarowej odbudowy. O nowych warunkach funkcjonowania branży, relacjach, komunikacji i współpracy porozmawiamy podczas 4.Forum Horeca Idea Rebuilding 2022

Wesołych Świąt!

niech w 2022 nic nas nie zaskoczy! Wesołych Świąt i stabilnego Nowego Roku.

Horeca Idea dla firm cateringowych

Już nie tylko hotele, restauracje i centra eventowe pracują na Horeca Idea. Do grona klientów dołączyły właśnie firmy cateringowe

Rozwiązania dla świadomego i nowoczesnego hotelarstwa

Zapraszamy na bezpłatny webinar, gdzie dowiesz się jak nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania mogą wpłynąć na twój hotel oraz jak pozyskać 85% dofinansowania na ich wdrożenie.

Niezbędne kompetencje na nową rzeczywistość

Nowa rzeczywistość to nie tylko nowe warunki organizacji wydarzeń, ale też ogromne zmiany w składach działów sprzedaży, które przy braku procedur, procesów i odpowiednich narzędzi przekładają się na jakość i efektywność wysyłanych ofert. Co możemy z tym zrobić?

Rentowny Hotel 2021 już we wrześniu

Koniecznie musimy sie spotkać....osobiście! Już za 2 miesiące w Nosalowym Dworze cała paleta ciekawych wystapień. Wśród nich także Idea Profit z wynikami najnowszego audytu rynku zapytań. Czy branża rzetenie przygotowała się na powrót gości?